Submit a Request →
Services 🇸🇮 Slovenia 🇭🇷 Croatia 🇷🇸 Serbia 🇧🇦 Bosnia & Herzegovina 🇲🇪 Montenegro 🇲🇰 North Macedonia 🇦🇹 Austria 🇩🇪 Germany 🇮🇹 Italy 🇫🇷 France 🇪🇸 Spain 🇵🇱 Poland 🇳🇱 Netherlands 🇧🇪 Belgium 🇨🇿 Czech Republic 🇸🇰 Slovakia 🇭🇺 Hungary 🇷🇴 Romania 🇧🇬 Bulgaria 🇬🇷 Greece 🇵🇹 Portugal 🇸🇪 Sweden 🇳🇴 Norway 🇩🇰 Denmark 🇫🇮 Finland 🇮🇪 Ireland 🇱🇺 Luxembourg 🇮🇸 Iceland 🇪🇪 Estonia 🇱🇻 Latvia 🇱🇹 Lithuania For Providers Blog About Contact Submit a Request →
HomeRomâniaBucharest › Geamuri Fumurii

Geamuri Fumurii — Bucharest și împrejurimi

Comparați ofertele detailerilor auto verificați în Bucharest pentru Geamuri Fumurii. Trimiteți o cerere gratuită și alegeți oferta care vi se potrivește cel mai bine — fără obligații.

Trimite cererea →
2+ detaileri verificați în Bucharest 📍 România ✓ Gratuit • Fără obligații

Geamuri Fumurii — Bucharest

FxAuto

Bucharest, România

Despre serviciu: Geamuri Fumurii

Fumuirea geamurilor reduce căldura și strălucirea din interiorul vehiculului, protejează împotriva razelor UV și oferă mai multă intimitate — gradul de fumuire respectă legislația în vigoare.

Cum funcționează

  1. Curățarea geamurilor înainte de aplicare
  2. Croirea foliei la dimensiune pentru fiecare geam
  3. Aplicarea foliei și eliminarea bulelor
  4. Uscare în vehicul
  5. Control de calitate

Ce este inclus

  • Protecție împotriva razelor UV
  • Mai puțină căldură în interior
  • Mai multă intimitate
  • Grad de fumuire conform legislației
Durată: 2–4 ore

Alte căutări

Întrebări frecvente

Cât costă Geamuri Fumurii în Bucharest?

Prețul depinde de mărimea vehiculului și pachetul ales. Trimiteți o cerere gratuită și detailerii verificați în Bucharest vă vor trimite ofertele lor — fără obligații.

Cum găsesc un detailer de încredere pentru Geamuri Fumurii în Bucharest?

Toți detailerii de pe Kardet sunt verificați. Trimiteți o cerere, comparați mai multe oferte și alegeți-o pe cea care vi se potrivește cel mai bine.

Cât durează Geamuri Fumurii?

Depinde de vehicul și modul de lucru al detailerului — întrebați direct în cerere, detailerul va confirma durata împreună cu oferta.

Căutări populare

Obțineți oferte pentru Geamuri Fumurii în Bucharest

Gratuit · Fără obligații · Mai puțin de 2 minute

Trimite cererea →
1. De ce are nevoie mașina ta?
Oferte gratuite Furnizori verificați (66+) 🇷🇴
Curățare Interior
Spălare Manuală Auto
Polish Auto
Protecție Ceramică
PPF
Colantare Auto
Geamuri Fumurii
Polish Faruri
Curățare Tapițerie
Service Auto
Schimb Anvelope
Geamuri Auto
Caroserie
Diagnoză
Spălătorie Auto
Serviciu Mobil
2. Detalii vehicul (Curățare Interior)
Marcă: Model: Număr de scaune de curățat:
Material scaune:
Starea actuală a farurilor:
Acoperire PPF:
Acoperire colantare:
Alege geamurile:
Nivel de murdărie interior:
Servicii suplimentare (opțional)
Servicii suplimentare (opțional)
Servicii suplimentare (opțional)
Servicii suplimentare (opțional)
Servicii suplimentare (opțional)
Servicii suplimentare (opțional)
Servicii suplimentare (opțional)
Servicii suplimentare (opțional)
Servicii suplimentare (opțional)
Număr de scaune pentru copii:
Fotografii
3. Date de contact
✉️ Email